Lifestyle

Shikoni kush ka braktisur makinën dhe ka rrëmbyer dyrrotakun!

Ecovolis
Written by ecovolis

Usher seen riding his bike while out and about in New York City, New York, USA.


Pictured: Usher, Usher Raymond
Ref: SPL1518588 120617

Picture by: J. Webber / Splash News


Splash News and Pictures

Los Angeles:310-821-2666

New York:212-619-2666

London:870-934-2666

photodesk@splashnews.com

USHER
Këngëtari shumëkombësh pedaloi me një kostum
të bardhë dhe syze dielli të zeza, ndalonte here pas
here dhe takonte adhuruesit.

MALIBU, CA – SEPTEMBER 17: Actor Zac Efron participates in the Nautica Malibu Triathlon at Zuma Beach on September 17, 2017 in Malibu, California. (Photo by Noel Vasquez/Getty Images for Nautica)

ZAC EFRON
Aktori 29-vjeçar mori pjesë në 31-vjetorin e
Triathlonin e Nautica Malibu dhe dukej
jashtëzakonisht në forme me një triko të zezë të
ngushtë dhe syze dielli portokalli. Kursi i
biçikletave me 17 milje dhe drejtimi me 4 milje
ndihmuan në ngritjen e 1.142 milion dollarëve për
Programin e Kërkimit të Kancerit Pediatrik të
Spitalit të Fëmijëve në Los Anxhelos.

LADY GAGA

Gjatë një pushimi nga turneu i saj ArtRave,
këngëtarja shfaqi tatuazhet e saj duke pedaluar e
veshur me të zeza.

KATY PERRY
Këngëtarja nxitoi në korsinë e biçikletës në
autostradën e West Side Highway në Nju Jork e
veshur me të zeza.

Beyoncé
Xhaketë e zezë, syze dielli, buzë te kuqe edhe në
një biçikletë, Beyoncé është gati për një set
fotografik.

JENNIFER LOPEZ
Ndoshta kjo shpjegon se si ajo realizoi kengen “big
booty”. Ylli i shumë talenteve mori çiklizëm në
nivelin e ardhshëm dhe mori pjesë në Triathlonin e
Nautica Malibu të vitit 2008 në Kaliforni.

US pop star Madonna rides a bicycle on June 16, 2012 in the center of Florence. AFP PHOTO / Claudio Giovannini (Photo credit should read CLAUDIO GIOVANNINI/AFP/GettyImages)

MADONNA
Mbretëresha e popit nuk kishte frikë nga turma
ndërsa ndërmori një shëtitje nëpër Firence ,e
“zhveshur” nga rrobat klasike të nje kengëtareje
popi.

KIM KARDASHIAN
Zonja West shfaqet ndryshe këtë rradhë.Duke u
endur rrugëve të Miamit ajo duket sikur po përcjell
një mesazh për te gjithë njerëzit qe nuk e
braktisin makinën.

About the author

Ecovolis

ecovolis

Leave a Comment