Eco Bicycle Ecovolis Foto Lajme Lifestyle Ngjarjet kryesore Te ndryshme Ti Raporto

Festat janë për jetën, jo për vdekjen!

Ecovolis
Written by ecovolis

Vetëm sot humbën jetën tre njerëz në aksidente! Dy këmbësorë dhe një çiklist u përplasën për vdekje nga makina. Festat janë për jetën, jo për vdekjen! #RespektoJetën #RespektoKëmbësorët #RespektoÇiklistët ⚠️📵🚸

About the author

Ecovolis

ecovolis

Leave a Comment