Ecovolis Jal Kamping Lifestyle

Bukuri shqiptare, delfini duke lozur në Adriatik

Kjo foto eshte shkrepur nga nje shkodran i apasionuar pas fotografise. Hektor Jubani ka qene duke udhetuar ne traget per ne Itali dhe ka bere kete foto mahnitese. Delfini lozte me dallget ne detin Adriatik:)

 

dekfinii

Ja dhe nje arsye me teper t’u vizituar Shqiperia