Lajme Te ndryshme Ti Raporto

Ja si fillon sezoni në Gjirin e Lalzit

Written by Ecovolis Editor

Një breshkë si kjo që shihni në foto ka çuditur pushuesit e plazhit te Gjiri i Lalzit këtë të shtunë, teksa është shfaqur në breg të detit.

Breshka me një këmbë të dëmtuar është parë dhe fotografuar nga pushuesit të cilët kanë dërguar foton në redaksinë e “Panorama.al”.

Breshkën e kishte marrë një nga pronarët e lokaleve të zonës për ta përdorur për dekor. Panorama/

13285628_10154120891947159_953621317_n

13318977_10154120891952159_65477944_n 13330477_10154120891957159_454516007_n