Lajme Ti Raporto

E turpshme! Kjo vret mushkëritë tona dhe largon turistët e huaj!

Mbetjet digjen diten me diell ne rrugen nacionale Tirane-Elbasan! Gazra kancerogjen cliruar ne mes te fshatit, buze rruges ku kalonin cikliste e vizitore te huaj….