Lajme PASS Ti Raporto

Varfëria është shkaku kryesor i dhunës në familje!

Written by ecovolis

Drama e gruas qe u dhunua diten e djeshme eshte me shume se ajo qe u pa ne video.Sot shkuam ne shtepine e Marseles e cila doli nga spitali pa lejen e mjekeve me vigonin ne dore ,per te treguar gjendjen e mjerueshme ne te cilen jeton dhe per te ber nje apel per ndihme .Kushtet ne shtepine e saj ku pagon nje qera mujore preh 2000 lekesh te reja, jane shume te kqija,pa energji elektrike,ne mes te lageshtires ,pa asnje kusht minimal.Pjesa ku pame video dhe na shokoi kaloi,sot eshte koha te japim nje ndihme konkrete.Ky eshte nr i Llogarise se zonjes per ke ka mundesi dhe deshire per ta ndihmuar… Nga Enrik Mehmeti

familjaaa