Lifestyle

Shikoni kush ka braktisur makinën dhe ka rrëmbyer dyrrotakun!

Written by ecovolis

Usher seen riding his bike while out and about in New York City, New York, USA.


Pictured: Usher, Usher Raymond
Ref: SPL1518588 120617

Picture by: J. Webber / Splash News


Splash News and Pictures

Los Angeles:310-821-2666

New York:212-619-2666

London:870-934-2666

photodesk@splashnews.com

USHER
Këngëtari shumëkombësh pedaloi me një kostum
të bardhë dhe syze dielli të zeza, ndalonte here pas
here dhe takonte adhuruesit.

MALIBU, CA – SEPTEMBER 17: Actor Zac Efron participates in the Nautica Malibu Triathlon at Zuma Beach on September 17, 2017 in Malibu, California. (Photo by Noel Vasquez/Getty Images for Nautica)

ZAC EFRON
Aktori 29-vjeçar mori pjesë në 31-vjetorin e
Triathlonin e Nautica Malibu dhe dukej
jashtëzakonisht në forme me një triko të zezë të
ngushtë dhe syze dielli portokalli. Kursi i
biçikletave me 17 milje dhe drejtimi me 4 milje
ndihmuan në ngritjen e 1.142 milion dollarëve për
Programin e Kërkimit të Kancerit Pediatrik të
Spitalit të Fëmijëve në Los Anxhelos.

LADY GAGA

Gjatë një pushimi nga turneu i saj ArtRave,
këngëtarja shfaqi tatuazhet e saj duke pedaluar e
veshur me të zeza.

KATY PERRY
Këngëtarja nxitoi në korsinë e biçikletës në
autostradën e West Side Highway në Nju Jork e
veshur me të zeza.

Beyoncé
Xhaketë e zezë, syze dielli, buzë te kuqe edhe në
një biçikletë, Beyoncé është gati për një set
fotografik.

JENNIFER LOPEZ
Ndoshta kjo shpjegon se si ajo realizoi kengen “big
booty”. Ylli i shumë talenteve mori çiklizëm në
nivelin e ardhshëm dhe mori pjesë në Triathlonin e
Nautica Malibu të vitit 2008 në Kaliforni.

US pop star Madonna rides a bicycle on June 16, 2012 in the center of Florence. AFP PHOTO / Claudio Giovannini (Photo credit should read CLAUDIO GIOVANNINI/AFP/GettyImages)

MADONNA
Mbretëresha e popit nuk kishte frikë nga turma
ndërsa ndërmori një shëtitje nëpër Firence ,e
“zhveshur” nga rrobat klasike të nje kengëtareje
popi.

KIM KARDASHIAN
Zonja West shfaqet ndryshe këtë rradhë.Duke u
endur rrugëve të Miamit ajo duket sikur po përcjell
një mesazh për te gjithë njerëzit qe nuk e
braktisin makinën.